Címlap Asztalitenisz
FIGYELEM!
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View Privacy Policy

Asztalitenisz
Asztalitenisz 2012/13
1. forduló:

Vámosgyörki SE – Lőrinci AC II. 13:5

Győztek: Józsa Tamás 3, Pacsai János 3, Varga Tamás 3, Ács Ferenc 2, Ács Ferenc-Józsa Tamás 1 és Pacsai János-Varga Tamás 1,

2. forduló:

Karácsond SE II. – Vámosgyörki SE 4:14

3. forduló:

Vámosgyörki SE– Laguna Kft. SC  2:16

Győztek: Józsa Tamás 1, Pacsai János 1,

4. forduló:

Mátra SE – Vámosgyörki SE 8:10

5. forduló:

Vámosgyörki SE – Boldog SE     2:16

6. forduló:

Hatvani ASE II. – Vámosgyörki SE 16:2

7. forduló:

Vámosgyörki SE – Boconádi SK    13:5

8. forduló:

Ércbányász SE Recsk – Vámosgyörki SE 9:9

9. forduló:

Vámosgyörki SE – Kömlő SC II.   13:5

10. forduló:

Domoszló SK II. – Vámosgyörki SE 11:7

11. forduló:

Vámosgyörki SE – Visontai ASE     0:18


 

2011-12 évi bajnokság tavaszi fordulói.

Az őszi szezont sikerült a 9. helyen zárni a csapatnak, így bekerültek a középső csoportba.

A csoport sorsolása a következő:

1. forduló:

Vámosgyörk SE - Boldog SE                                                 3 : 15

Lendület SC-Konszenzus - Lőrinci AC II.                              17:1

Szabadnapos: Visontai ASE

Józsa T. 2  Varga T. 1 győzelem

 

2. forduló:

Vámosgyörk SE - Lendület SC-Konszenzus                      8:10

Visontai ASE - Lőrinci AC II.                                                    15:3

Szabadnapos: Boldog SE

Varga T. 3, Józsa T. Pacsai J. 2-2 Pacsai-Varga páros 1 győzelem

3. forduló:

Lőrinci AC II. - Boldog SE                                                     0:18

Lendület SC-Konszenzus - Visontai ASE                          7:11

Szabadnapos: Vámosgyörk SE

 

4. forduló:

Boldog SE - Lendület SC-Konszenzus                               11:7

Visontai ASE - Vámosgyörk SE 15:3

Szabadnapos: Lőrinci AC II

Józsa T. Pacsai J. Gyóni Gy.-Ács F. páros 1-1 győzelem

5. forduló:

Boldog SE - Visontai ASE                                                       13:5

Lőrinci AC II - Vámosgyörk SE 4:14

Szabadnapos: Lendület SC-Konszenzus

 

6. forduló:

Lőrinci AC II - Lendület SC-Konszenzus                            2:16

Boldog SE - Vámosgyörk SE                                               18:0

Szabadnapos: Visontai ASE

 

7. forduló:

Vámosgyörk SE - Lőrinci AC II                                   10:8

Visontai ASE - Boldog SE                                                       8:10

Szabadnapos: Lendület SC-Konszenzus

Józsa T. Pacsai J. 3 - 3   Gyóni Gy,  Ács F,  Gyóni Gy.-Ács F.  Józsa T.- Pacsai J. páros 1-1 győzelem

8. forduló:

Boldog SE - Lőrinci AC II                                       05. 05.  17:00

Visontai ASE - Lendület SC-Konszenzus          05. 06.  11:00

Szabadnapos: Vámosgyörk SE


9. forduló:

Vámosgyörk SE - Visontai ASE                          05. 11.  18:00

Lendület SC-Konszenzus - Boldog SE              05. 12.  10:00

Szabadnapos: Lőrinci AC II


10. forduló:

Lendület SC-Konszenzus - Vámosgyörk SE 05. 19.  11:00

Lőrinci AC II  - Visontai ASE                                05. 20.  10:00

Szabadnapos: Boldog SE

 

2011. ÉVI ASZTALITENISZ „SPORTFÓLIÓ KUPA”

2011. november 13-án, új helyszínen, a Gyöngyös Városi Sportcsarnokban került megrendezésre a Sportfólió Kupa a Gyöngyös Városi- és Körzeti Asztalitenisz Szövetség rendezésében. A megmérettetésen összesen tizenkét egyesület 49 játékosa indult hét kategóriában. A Vámosgyörk SE szép eredményt ért el egyéniben három harmadik helyezést és csapatban az előkelő második helyet sikerült megszerezni.

 

Eredmények:

 

Újonc (1998) leány egyéni:

 

1. Domoszlai Anna (Jámbor Vilmos Ált. Isk. Recsk)

2. Meszesi Csenge (Visontai ASE)

3. Habók Dorka (Domoszló SK)

és Köles Noémi (Domoszló SK)

 

Újonc (1998) fiú egyéni:

 

1. Valakovics Bálint (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

2. Veres Balázs (Vámosgyörk SE)

3. Pál Balázs (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

és Veres Szabolcs (Vámosgyörk SE)

 

Serdülő (1996) leány egyéni:

 

1. Juhász Anna (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

2. Domoszlai Anna (Jámbor Vilmos Ált. Isk. Recsk)

3. Köles Noémi (Domoszló SK)

és Meszesi Csenge (Visontai ASE)

 

Serdülő (1996) fiú egyéni:

 

1. Németh Bence (Pásztói AC)

2. Madácsi Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)

3. Herczeg Tamás (Visontai ASE)

és Veres Balázs (Vámosgyörk SE)

 

Női egyéni:

 

1. Kovács Kinga (Egri ÁFÉSZ SC)

2. Juhász Anna (Hatvani Econovum Akadémia Lokomotív SE)

3. Ördögné Medve Edit (Vámosgyörk SE)

 

Férfi egyéni:

 

1. Török Gábor (Aszódi Szabadidő SE)

2. Csupek Andrej (Lőrinci AC)

3. Tarsoly Dániel (Lőrinci AC)

és Vályogos Imre (Domoszló SK)

 

Páros:

 

1. Csupek Andrej-Vályogos Imre (Lőrinci AC / Domoszló SK)

2. Tarsoly Dániel-Török Gábor (Lőrinci AC / Aszódi Szabadidő SE)

3. Arató János-Bánszki Ferenc (Pásztói AC)

és Papp István-Sándor László (Karácsondi SE)

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

Ide kattintva pedig a heves megyei fiú ranglista tekinthető meg.

 
Veterán asztalitenisz bajnokság

Andornaktályán 2011. 10.  22.-én került megrendezésre a 2011 évi veterán asztalitenisz bajnokság.

A vámosgyörki csapat 2 harmadik helyezéssel térhetett haza.

 

Eredmények:

 

I. korcsoport (40-49 éves):

 

1. Sándor László (Karácsondi SE)

2. Vályogos Imre (Domoszló SK)

3. Csupek Andrej (Lőrinci AC)

és Papp István (Karácsondi SE)

 

II. korcsoport (50-59 éves):

 

1. Bánkuti Gábor (Egri ÁFÉSZ SC)

2. Szeredi Zoltán (Laguna Kft. SC Andornaktálya)

3. Gyóni György (Vámosgyörk SE)

 

III. korcsoport (60+):

 

1. Herle István (Lőrinci AC)

2. Lendvay Albert (Laguna Kft. SC Andornaktálya)

3. Józsa Tamás (Vámosgyörk SE)

és Kis Miklós (Eger)

 

Páros:

 

1. Csupek Andrej-Vályogos Imre (Lőrinci AC / Domoszló SK)

2. Papp István-Sándor László (Karácsondi SE)

3. Bánkuti Gábor-Penderik Gábor (Egri ÁFÉSZ SC)

és Herle István-Nagy József (Lőrinci AC)

 

Gratulálunk a helyezetteknek.

 

Heves megyei asztalitenisz csapatbajnokság 2011/2012 őszi fordulók:

 

 

1. Forduló
Boldog SE Laguna Kft. SC Andornaktálya 3 : 15
Hatvani ASE II Boconádi SK 18 :  0
Vámosgyörk SE Vécs Községi SK 14 :  4
Lőrinci AC II.
Mátra SE 6 : 12
Visontai ASE
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 7 : 11
Lendület SC-Konszenzus Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 17 :  1
Karácsondi SE Domoszló SK II. 15 : 3

 

Józsa T. Pacsai J. Varga T. 4-4, Ács F. és a  Pacsai - Varga páros 1-1 győzelem.

2. Forduló
Mátra SE Visontai ASE 4 :14
Vécs Községi SK Karácsondi SE 5 :13
Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Hatvani ASE II 1  :17
Laguna Kft. SC Andornaktálya Lőrinci AC II. 12 :6
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Lendület SC-Konszenzus 14 : 4
Boconádi SK Vámosgyörk SE 3 :15
Domoszló SK II. Boldog SE 11:7

 

Józsa T. Pacsai J. Varga T. 4-4 Gyóni Gy., és az  Ács-Józsa, Pacsai-Varga páros 1-1 győzelem.

3. Forduló

Lipusz Inf. Andornaktálya SE I

Lőrinci AC II. 18 :0
Mátra SE Boldog SE 3:15
Vécs Községi SK Hatvani ASE II 0 : 18
Domoszló SK II. Vámosgyörk SE 11 : 7
Laguna Kft. SC Andornaktálya Karácsondi SE

8:10

Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Visontai ASE 0 : 18
Boconádi SK Lendület SC-Konszenzus 0 : 18

 

Józsa T.  Varga T. 2-2 Gyóni Gy., Pacsai J. és a Pacsai-Varga páros 1-1 győzelem.

4. Forduló

 

Boldog SE Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 6:12
Lendület SC-Konszenzus Vécs Községi SK 18:0
Hatvani ASE II Domoszló SK II. 10:8
Vámosgyörk SE Laguna Kft. SC Andornaktálya 2:16
Karácsondi SE Mátra SE 17:1
Lőrinci AC II. Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 10:8
Visontai ASE Boconádi SK 16:2

 

Józsa T.  és a  Pacsai - Varga páros 1-1 győzelem

5. Forduló

 

Mátra SE Vámosgyörk SE 0:18
Vécs Községi SK Visontai ASE 2:16
Domoszló SK II. Lendület SC-Konszenzus 13:5
Laguna Kft. SC Andornaktálya Hatvani ASE II 9:9
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Karácsondi SE 2:16
Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Boldog SE 0:18
Boconádi SK Lőrinci AC II. 7:11

 

Józsa T. Pacsai J. Varga T. Gyóni Gy., 4-4 és az  Ács-Józsa, Pacsai-Varga páros 1-1 győzelem.

6. Forduló

 

Lőrinci AC II. Vécs Községi SK 18:0
Boldog SE Boconádi SK 17.1
Lendület SC-Konszenzus Laguna Kft. SC Andornaktálya 4:14
Hatvani ASE II Mátra SE 18:0
Vámosgyörk SE Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 2:16
Karácsondi SE Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 18.0
Visontai ASE Domoszló SK II. 8:10

 

Józsa T. Varga T. 1-1 győzelem

7. Forduló
Boldog SE Lőrinci AC II. 17:1
Vécs Községi SK Domoszló SK II. 3:15
Karácsondi SE Boconádi SK 18:0
Laguna Kft. SC Andornaktálya Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 17:1
Mátra SE Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 3:15

Visontai ASE

Vámosgyörk SE 13:5
Lendület SC-Konszenzus Hatvani ASE II 0:18

 

Józsa T. Varga T. 2-2, Pacsai J. 1  győzelem

8. Forduló

 

Vécs Községi SK Boldog SE 1:17
Hatvani ASE II Visontai ASE 11:7
Vámosgyörk SE Lendület SC-Konszenzus 7:11
Domoszló SK II. Boconádi SK 12:6
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Laguna Kft. SC Andornaktálya 4:14
Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Mátra SE 15:3
Lőrinci AC II. Karácsondi SE 0:18

 

Varga T.3.  Pacsai J.2  Józsa T. és a  Pacsai-Varga páros 1-1 győzelem.

9. Forduló

 

Hatvani ASE II Vámosgyörk SE 10:8
Laguna Kft. SC Andornaktálya Mátra SE 18:0
Boconádi SK Vécs Községi SK 15:3
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 13:5
Karácsondi SE Boldog SE 13:5
Lőrinci AC II. Domoszló SK II. 5:13
Visontai ASE Lendület SC-Konszenzus 11:7

 

Varga T. 3, Pacsai J. 2 , Józsa T, Gyóni GY.-Józsa T.,és a Pacsai J.- Varga T. páros  1-1 győzelem.

10. Forduló

 

Lőrinci AC II. Hatvani ASE II 6:12
Boldog SE Lendület SC-Konszenzus

18:0

Vécs Községi SK Mátra SE 6:12
Vámosgyörk SE Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 15:3
Domoszló SK II. Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 12:6
Karácsondi SE Visontai ASE 12:6
Boconádi SK Laguna Kft. SC Andornaktálya 0:18

 

Varga T. , Pacsai J.  és, Gyóni GY 4-4. Józsa T. 2 Pacsai J.- Varga T. páros1 győzelem.

11. Forduló

 

Lendület SC-Konszenzus Lőrinci AC II. 15:3
Vámosgyörk SE Karácsondi SE 1:17
Laguna Kft. SC Andornaktálya Vécs Községi SK 18:0
Mátra SE Domoszló SK II. 6:12
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Hatvani ASE II 13:5
Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Boconádi SK 9:9
Visontai ASE Boldog SE 14:4

 

Józsa T. 1 győzelem

12. Forduló
Karácsondi SE                          
Hatvani ASE II 13:5
Domoszló SK II. Laguna Kft. SC Andornaktálya 1:17
Mátra SE Lendület SC-Konszenzus 0:18
Boldog SE Vámosgyörk SE 14:4
Lőrinci AC II. Visontai ASE 4:14
Boconádi SK Lipusz Inf. Andornaktálya SE I 0:18
Vécs Községi SK Lipusz Inf. Andornaktálya SE II 4:14

 

Pacsai J. 2 Varga T. és a  Pacsai - Varga páros 1-1 győzelem.

13. Forduló
Lendület SC-Konszenzus Karácsondi SE 4:14
Hatvani ASE II Boldog SE 6:12
Vámosgyörk SE Lőrinci AC II. 15:3
Lipusz Inf. Andornaktálya SE I Vécs Községi SK 18:0
Lipusz Inf. Andornaktálya SE II Domoszló SK II. 7:11
Mátra SE Boconádi SK 8:10
Visontai ASE Laguna Kft. SC Andornaktálya 7:11

Józsa T. Pacsai J.  4-4  Varga T. 3 Gyóni Gy. 2, és az  Ács-Józsa, Pacsai-Varga páros 1-1 győzelem.

 

Forrás:HMATSZ

 
<< Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 2
vamosgyork.hu, Powered by Joomla!