Címlap Asztalitenisz Asztalitenisz CSB
FIGYELEM!
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View Privacy Policy

2010/2011 Heves megyei csapatbajnokság végeredménye

 

 

 

A bajnokság végeredménye:

H Csapat M Gy D V Ma P
1. Kömlő SC 18 18 0 0 292:32 36
2. Visontai ASE 18 15 1 2 226:98 31
3. Laguna Kft. SC Felsőtárkány 18 11 3 4 185:139 25
4. Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 18 11 2 5 188:136 24
5. Ércbányász SE Recsk 18 9 2 7 180:144 20
6. Boldog SE 18 7 3 8 167:157 17
7. Hatvani ASE II. 18 6 0 12 124:200 12
8. Vámosgyörk SE 18 4 2 12 123:201 10
9. Mátra SE 18 1 1 16 96:228 3
10. Községi SE Vécs 18 1 0 17 39:285 2
H: helyezés, M: mérkőzés, Gy: győzelem, D: döntetlen,
V: vereség, Ma: mérkőzésarány, P: pont
1. forduló:
Hatvani ASE II. – Községi SE Vécs (Vécs) 15:3
Visontai ASE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 9:9
Kömlő SC – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 15:3
Ércbányász SE Recsk – Vámosgyörk SE 13:5
Boldog SE – Mátra SE 10:8
2. forduló:
Hatvani ASE II. – Vámosgyörk SE (Vámosgyörk) 10:8
Kömlő SC – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 15:3
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Községi SE Vécs 17:1
Visontai ASE – Mátra SE 11:7
Ércbányász SE Recsk – Boldog SE 9:9
3. forduló:
Vámosgyörk SE – Visontai ASE 2:16
Községi SE Vécs – Kömlő SC 0:18
Boldog SE – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 11:7
Laguna Kft. SC Felsőtárkány – Hatvani ASE II. 11:7
Mátra SE – Ércbányász SE Recsk (Recsk) 5:13
4. forduló:
Mátra SE – Hatvani ASE II. 6:12
Boldog SE – Visontai ASE 7:11
Laguna Kft. SC Felsőtárkány – Községi SE Vécs 18:0
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Ércbányász SE Recsk 10:8
Vámosgyörk SE – Kömlő SC 0:18
5. forduló:
Hatvani ASE II. – Boldog SE (Boldog) 12:6
Községi SE Vécs – Vámosgyörk SE 2:16
Kömlő SC – Mátra SE 18:0
Laguna Kft. SC Felsőt. – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 9:9
Visontai ASE – Ércbányász SE Recsk 14:4
6. forduló:
Mátra SE – Községi SE Vécs 15:3
Boldog SE – Kömlő SC 4:14
Vámosgyörk SE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 8:10
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Visontai ASE 4:14
Ércbányász SE Recsk – Hatvani ASE II. 10:8
7. forduló:
Községi SE Vécs – Boldog SE 1:17
Kömlő SC – Ércbányász SE Recsk 14:4
Laguna Kft. SC Felsőtárkány – Mátra SE 11:7
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Vámosgyörk SE 12:6
Hatvani ASE II. – Visontai ASE (Visonta) 6:12
8. forduló:
Vámosgyörk SE – Mátra SE 11:7
Boldog SE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 5:13
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Hatvani ASE II. 14:4
Visontai ASE – Kömlő SC 2:16
Ércbányász SE Recsk – Községi SE Vécs 18:0
9. forduló:
Községi SE Vécs – Visontai ASE 0:18
Kömlő SC – Hatvani ASE II. 17:1
Laguna Kft. SC Felsőt. – Ércbányász SE Recsk (Recsk) 9:9
Mátra SE – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE (Andornakt.) 3:15
Vámosgyörk SE – Boldog SE 9:9
10. forduló:
Visontai ASE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 15:3
Községi SE Vécs – Hatvani ASE II. 3:15
Lipusz Informatika-Andornaktálya SE – Kömlő SC 4:14
Vámosgyörk SE – Ércbányász SE Recsk 5:13
Boldog SE – Mátra SE 12:6
11. forduló:
Kömlő SC – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 17:1
Községi SE Vécs – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 4:14
Vámosgyörk SE – Hatvani ASE II. 10:8
Visontai ASE – Mátra SE 13:5
Boldog SE – Ércbányász SE Recsk 7:11
12. forduló:
Kömlő SC – Községi SE Vécs 17:1
Lipusz Informatika-Andornaktálya SE – Boldog SE 9:9
Visontai ASE – Vámosgyörk SE 17:1
Hatvani ASE II. – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 3:15
Ércbányász SE Recsk – Mátra SE 16:2
13. forduló:
Mátra SE – Hatvani ASE II. 5:13
Községi SE Vécs – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 1:17
Kömlő SC – Vámosgyörk SE 14:4
Visontai ASE – Boldog SE 14:4
Ércbányász SE Recsk – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 8:10
14. forduló:
Boldog SE – Hatvani ASE II. 16:2
Vámosgyörk SE – Községi SE Vécs 18:0
Kömlő SC – Mátra SE 15:3
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Laguna Kft. SC Felsőt. 12:6
Ércbányász SE Recsk – Visontai ASE 2:16
15. forduló:
Községi SE Vécs – Mátra SE 18:0
Kömlő SC – Boldog SE 18:0
Vámosgyörk SE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 4:14
Ércbányász SE Recsk – Hatvani ASE II. 18:0
Visontai ASE – Lipusz Informatika-Andornaktálya SE 10:8
16. forduló:
Mátra SE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 4:14
Boldog SE – Községi SE Vécs 18:0
Vámosgyörk SE – Lipusz Inf.-Andornaktálya SE 5:13
Ércbányász SE Recsk – Kömlő SC 0:18
Visontai ASE – Hatvani ASE II. 15:3
17. forduló:
Boldog SE – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 7:11
Községi SE Vécs – Ércbányász SE Recsk 1:17
Vámosgyörk SE – Mátra SE 9:9
Lipusz Inf.-Andornaktálya SE – Hatvani ASE II. 13:5
Kömlő SC – Visontai ASE 16:2
18. forduló:
Boldog SE – Vámosgyörk SE 16:2
Községi SE Vécs – Visontai ASE 1:17
Kömlő SC – Hatvani ASE II. 18:0
Lipusz Informatika-Andornaktálya SE – Mátra SE 14:4
Ércbányász SE Recsk – Laguna Kft. SC Felsőtárkány 7:11
 
vamosgyork.hu, Powered by Joomla!